Antalya Kemer Tarihi - Turistik - Gezilecek yerler

Piyasalar
Dolar :
Euro:
Sterlin:
Riyal:
Şehirler Arası Mesafe

Kilometre
Antalya Kemer Tarihi - Turistik mekan bilgileri

Ülkemizde turizimin merkezi diyebiliriz, özelllikle yaz aylarında geceleri tıklım tıklım dolu sokakları ve gece klüpleriyle meşhurdur. Kemer merkez sahili kumdan ziyade biraz daha taş ağırlıklıdır. Antalya merkeze 40-45 km uzaklıktadır. Kemer hem dinlenip hem de eğlenmek için en uygun yer olma unvanına sahiptir. Gece hayatı ve dünyaca ünlü klüpleri, buraya gelen sanatçılar ve dj lerle bir yandan eğlenirken masmavi ve tertemiz denizinde dinlenebilir, jet ski dalış, yat turları ve diğer su sporları aktivitelerine katılabilirsiniz.

Kemer'de yer alan koylar ve Kemer sahilleri, yerli ve yabancı bütün turistlerin beğenisini kazanmaktadır. Kemer'i tercih edenler her yıl artmakta ve gelen turisler ertesi sene tekrar gelmektedir.

Kemer gece hayatı ile eğlenmek ve stres atmak isteyen kişiler, çevre ilçe ve beldelerden de Kemer’e gelmektedir.Kemer barları ve Kemer diskoları, bu açıdan son derece zengin bir eğlence anlayışına sahiptir.

Kemer'de bulunan 200 ü aşkın otelden size uygun olanı seçebilir ve bir yandan eğlenirken bir yandan da dinleneceğiniz tatili yaşayabilirsiniz. Tatil keyfi, Kemer'de bir başkadır. Siz de Akdeniz otelleri içerisinde konaklamak istiyorsanız, Kemerde tatil yapmayı düşünün; Kemer aktiviteleri ile Kemer tatili yapmanın keyfini yaşayın.

© Copyright 2013 Rent A Car Monster - Tepe Web Tasarim