Araba Bilgileri ve Teknik özellikleri Ford Mondeo

Piyasalar
Dolar :
Euro:
Sterlin:
Riyal:
Şehirler Arası Mesafe

Kilometre
Ford Mondeo Bilgileri ve Teknik Özellikleri
rent a car mosnter mondeo.png

Ford Mondeo, Ford'un 1993 yılından beri ürettiği otomobil modelidir.4 nesil üretilmiştir.

Ford Mondeo 1992 sonrası Ford Motor Company tarafından üretilen büyük bir aile otomobilidir.Mondeo "dünya otomobili" olarak tasarlanmış.

Sistem, Bluetooth®* uyumlu cep telefonunuzu ya da aracınızın müzik ve klima kontrol sistemlerini kontrol edebilmenizi sağlıyor.Adaptif Hız Kontrol sistemi sayesinde, önünüzdeki araç ile olan mesafenizi belirleyip koruyabilirsiniz.Euro 5 emisyon seviyesine sahip Mondeo’larda sunulan bu yeni özellik, Hız Kontrolü Sistemiyle birlikte çalışarak aracın belirlenen hız sınırını aşmamasını sağlar. Herhangi bir araç, Mondeo'nun sağından ya da solundan kör noktaya girdiğinde, sistem, o tarafın yan aynasında bulunan LED uyarı lambasıyla sürücüyü uyarır.

Güçlü, yakıtı verimli kullanan ve çevreci motor seçenekleri yanında pürüzsüz vites geçişlerine imkan tanıyan Powershift gibi gelişmiş şanzıman seçenekleri ile donatılan Mondeo, size her zaman en üstün sürüş keyfini sunuyor.

Acil Durum Fren Desteği , Yokuşta aracı geriye kaydırma, Önünüzdeki araç ile olan mesafenizi koruma ve Arka planda çalışan birçok aktif ve pasif güvenlik özelliği

© Copyright 2013 Rent A Car Monster - Tepe Web Tasarim