Araba Bilgileri ve Teknik özellikleri Mercedes Vito

Piyasalar
Dolar :
Euro:
Sterlin:
Riyal:
Şehirler Arası Mesafe

Kilometre
Mercedes Vito Bilgileri ve Teknik Özellikleri
rent a car mosnter vito.png

Mercedes'in hafif ticari aracı Mercedes Vito'nun yolcu taşımacılığı için üretilmiş versiyonlarında yapılan iç ve dış tasarımı çalışmaları rent a car olarak hem ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacak hemde özel konuklarınızı en komforlu şekilde ağırlamanızı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Dinamik, ekonomik, çevreyle son derece uyumlu, göz alıcı tasarıma sahip olan yeni vito performans motor ve şanzumanı ile de dikkat çekiyor.

Dizel partikül filtreli güçlü 4 silindirli CDI motoru, standart olarak tutulmuş ve 70 kW/95 hp, 100 kW/136 hp ,(120 kW/163 hp Otomotik şanzuman)seçenekleriylekarşımıza çıkıyor. Aynı zamanda yakıt tüketimi ve motor gürültüsünün yeni vito da önemliölçüde azaltıldığını söyleyebiliriz. Yeni Vito'yu incelerken dizel partikülfiltresi de önemli ölçüde dikkatimizi çekti, kendi kendini temizleyen ve duman partikül emisyonunu %95 oranında düşüren filitreninde başarılı bir mühendislik sonucu ortaya çıktığını söyleyebiliriz.Vito'nun yeni versiyonu arka tekerleklerden tahrikle bağlantılı olarak 6 vitesli düz şanzıman ile veya 5 ileri otomatik şanzuman ile karşımıza çıkıyor. Dinamik yol tutuşu,Arka tekerleklerden itiş, direksiyondaki yol tutuş kabiliyetinin değişmeden kalmasını sağıyor.

© Copyright 2013 Rent A Car Monster - Tepe Web Tasarim