Araba Bilgileri ve Teknik özellikleri Fiat Doblo

Piyasalar
Dolar :
Euro:
Sterlin:
Riyal:
Şehirler Arası Mesafe

Kilometre
Fiat Doblo Bilgileri ve Teknik Özellikleri
rent a car mosnter doblo.png

Doblo’nun ön tasarımını ele alırsak eskisine oranla çok daha gelişmiş. Yüksek tavanı aracın heybetli görünmesini sağlarken kaputun üzerine doğru uzanan farlar ve V şeklindeki radyatör ızgarası da aracı oldukça güçlü gösteriyor.… Yan camların alt kısmı profilden bakıldığında ön camdan arka cama doğru yükselerek gidiyor ve arka camda oval çizgilerle sonlanmış. Sürgülü yan kapılar, dar alanlarda araca inip binmede kolaylık sağlıyor. Büyük yan aynalar sürücünün daha geniş bir açıda aracı kontol etmesini ve daha güvenli bir sürüş yaşamasını sağlıyor.

Tamamen ferah büyük ve geniş iç mekanına girdiğniz zaman kendinizi son derece rahat hissediyorsunuz. Doblo rent a car olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilceğiniz, ailenizle ve dostlarınızla rahat bir seyahat geçirecebilceğiniz arabalardan biridir.

Yeni Doblo da 3 kollu spor direksiyon üzerinden radyo-teyp ve telefonunuzu bluetooth sistemi kontrol edilebiliyorsunuz.Diz mesafesi için kimsenin yetersiz diyemeyeceği Doblo, bagaj konusunda da çok cömert. 790 litrelik bagaj, koltuklar yatırıldığında 3200 litreye ulaşıyor.

Aracın yakıt tüketimide dikkatimizi çeken unsurlardan biri ortalama 5.2lt yakıt tüketen Doblo nun şehir dışı seyatte bunu 4,7lt ye kadar düşürdüğünü görüyoruz.

Sonuç olarak geniş hacmi ve düşük yakıt tüketimi aracı rent a car olarak tercih etme sebeplerinizin başında gelebilir Özellikle geniş ailelerin ihtiyacını karşılamada son derece yeterli olacaktır.

© Copyright 2013 Rent A Car Monster - Tepe Web Tasarim